Liverpool vs Tottenham
3 Feb

04.02 Premier League – Liverpool vs Tottenham – Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.

liverpool 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
vs 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
tottenham 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.

Efortuna (kod promocyjny na stronie) zaprasza na spotkanie angielskiej Premier League w którym to FC Liverpool prowadzony przez Juergena Kloppa zmierzy się z bardzo groźnym i nieobliczalnym Tottenhamem Londyn.

Angielska Premier League praktycznie co tydzień raczy nas prawdziwymi perełkami nie tylko jeśli chodzi o typy bukmacherskie ale po prostu dobre dla oka mecze. Dzisiejsi bohaterowie to czołowe angielskie ekipy co zwiastuje szybką grę i wiele sytuacji podbramkowych już od pierwszych minut. W walkę o wicemistrzostwo Anglii wplątane są aż 4 kluby więc bezpośredni mecz pomiędzy głównymi kandydatami do tego tytułu sprawia, że na potknięcie liczą Manchaster United oraz Chelsea.

Efortuna zakłady bukmacherskie w typach na to zdarzenie oferuje szereg różnych zakładów. Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna niemieckiego szkoleniowca. Tottenham owszem, jest bardzo mocną drużyną ale na tak trudnym terenie ciężko będzie Eriksenowi i spółce wygrać takie starcie. Obiektywnie trzeba stwierdzić że choćby punkt wywieziony z Anfield Road będzie sukcesem. Jednak nie zapominajmy, że Premier League to bardzo dynamicznie zmieniająca się liga, gdzie wyniki nie są do końca przewidywalne.

Efortuna kupon będący otworem do wielu promocji bukmacherskich jest do odebrania za pośrednictwem naszego portalu. Zarówno ta jak i inne promocje są oferowane wszystkim, którzy za naszym pośrednictwem zarejestrują się u poniższych legalnych bukmacherów.

Typy bukmacherskie na dziś – Sprawdź Kursy:

Bukmacherzy:

Liverpool
X
Tottenham
fortuna-thumb 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
2.13
3.65
3.55

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

lvbet-thumb 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
2.10
3.60
3.40

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

forbet-thumb 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
2.05
3.70
3.40

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

totolotek-thumb 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
2.05
3.65
3.25

500 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

milenium-thumb 04.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham - Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
2.07
3.40
3.30

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet
KOD: PREZENT

Wyniki na Żywo – Premier League – Liverpool vs Tottenham

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League – Liverpool vs Tottenham

Udostępnij

04.02 Premier League – Liverpool vs Tottenham – Drużyna Kloppa bez swojego Asa postawi się Londyńczykom? Zobacz.
Oceń artykuł