Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Bukmacherzy Online - Zakłady bukmacherskie online w pigułce

Dodano: 06 września 2017

forBET Zakłady Bukmacherskie

forBET Zakłady Bukmacherskie

O iForBet zakłady

iforbet.pl jest jednym z najnowszych graczy na rynku polskich zakładów bukmacherskich. Firma rozpoczęła oferowanie swych usług począwszy od sierpnia 2016 roku.
Firma posiada licencje ministerstwa finansów, dynamicznie rozwija się na polu produktowym jak i samych zakładów sportowych, kursów, ofert i promocji.
Głównym punktem sprzedażowym jest spora ilość promocji, w której firma nie przenosi 12% podatku od obrotu na gracza. Firma dysponuje nowoczesnym designem i agresywną polityką bonusową. Interesującym faktem jest także wspieranie drużyn, które na dzisiaj nie są w topie polskiej piłki. Odnośnie sponsoringów iforbet wybrał nieco inną drogę niż liderzy rynkowi i zdecydował się sponsorować drużyny ze świetną przeszłością, lecz dziś przeżywające nieco gorszy okres w swojej historii m.in.: ŁKS Łódz, Motor Lublin, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, RKS Radomiak Radom czy Odrę Opole.
Humorystycznym akcentem jest fakt, iż forbet, działa pod domeną iforbet ze względu na fakt iż strona forbet.pl należy do firmy z Tarnobrzegu, która od 1985 roku produkuje…kostkę brukową.

forBET Zakłady Bukmacherskie

forBet Bonus Powitalny | forBet promocje

Bukmacher iforbet.pl jako ofertę powitalną przygotował bonus 100% od depozytu do 1200zł + 50 zł, jest to dość atrakcyjna oferta z pewnością skierowana do graczy, którzy chcieliby już na wstępie grać za wyższe stawki. Obrót do wypłaty to 8x przy kursie minimalnym 3.0, aby otrzymać bonus z promocji należy dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 1.70 w ciągu 14 dni od dokonania depozytu.Wartym podkreślenia jest fakt, iż Forbet w przeciwieństwie do konkurentów częściowo przejmuje zobowiązania podatkowe, mianowicie iforbet podwyższy wygrane o 6% wszystkim zarejestrowanym Klientom na stronie. Iforbet podwyższy wygrane o kolejne 6% (łącznie 12%) wszystkim zarejestrowanym Klientom na stronie, którzy postawili zakład spełniający następujące warunki na kuponie: minimum 3 zdarzenia oraz kurs minimalny 2,00.

Oprócz standardowych ofert, firma oferuje także szereg bieżących promocji retencyjnych, aktualnie (maj 2017) są to: promocja 500+, AKO friendly, Maraton 700 PLN + pakiet TV.

Oferta zakładów forBet


forBET Zakłady Bukmacherskie

Ambicją iforbet jest oferowanie bogatej oferty, także na niższe polskie ligi piłkarskie. Firma zmierza w dobrą stronę, ale bez wątpienia jeżeli iForbet planuję równać do najlepszych głębokość i szerokość oferty wymaga dalszej poprawy. Na duży plus minimum pojedynczego zakładu wynoszące 1 PLN. Minusem jest wysoka marża dla zakładów live oraz brak handicapów azjatyckich w ofercie. Często jest to kwestia dość uznaniowa, ale bukmacher zdaje się nieco zbyt szybko i nadmiernie limitować graczy.

Strona iforbet

Nawigacja jest dość typowa dla firm bukmacherskich, rozwijane pionowe menu po lewej stronie. Przyjemna kolorystyka, gdzie dominuje biel, zieleń oraz granat. Być może to kwestia naszej przeglądarki internetowej, ale pod Firefoxem strona nie spisuje się idealnie. Warto spróbować Opery lub Chroma. Z braków nie jest dostępny streaming wydarzeń sportowych.

iforBet Mobilnie | Forbet Opinie

iforBet w tym momencie (wiosna 2017) nie posiada aplikacji mobilnej na urządzenia Anroid czy ios. Dostępna jest jedynie mobilna wersja strony internetowej. Ponownie być może mieliśmy pecha, ale responsywność strony do używanego przez nas Samsunga pozostawia nieco do życzenia (problem ze skalowaniem, nachodzące na siebie niektóre elementy składowe strony).


forBET Zakłady Bukmacherskie

 

Wnioski o iforBet Zakłady Online 

Warto przyjrzeć się bliżej temu bukmacherowi. Jako jedyny łączy fakt posiadania licencji Ministerstwa Finansów oraz przynajmniej częściowego nieprzerzucanie 12% podatku na gracza. Minimum wpłat oraz pojedynczego zakładu na poziomie 1 PLN. Na uznanie zasługuje profesjonalny, pomocny live czat dostępny w godzinach od 9 do 21. Dostępność czata to już dziś raczej standard, ale naprawdę profesjonalizm pracowników liveczatu zasługuje na uznanie. Wysoka marża inplay oraz brak handicapów azjatyckich psują nieco obraz. Niemniej iforbet wnosi powiew świeżości na polskim rynku. Bukmacher oferuje sporo ciekawych promocji retencyjnych, czy to dla fanów zakładów akumulowanych, bonusów z okazji urodzin czy promocji dla lojalnych klientów. Z minusów, choć to zawsze nieco uznaniowa i subiektywna kwestia, bukmacher zdaje się nazbyt ochoczo i nadmiernie (w naszym odczuciu) limitować graczy.

forBET Zakłady Bukmacherskie
<!-

forBET Zakłady Bukmacherskie
4.7 (93.33%) 12 votes

Udostępnij

Post Image
Bukmacherzy Promocje bukmacherskie

EKSTRAJACKPOT wygraj 100 000 PLN od Forbet!

Do zgarnięcia 100 000 PLN oraz inne atrakcyjne nagrody EkstraJackpot to promocja, w której możesz wygrać aż 100 000 PLN w gotówce!...
Czytaj dalej
Post Image
Bukmacherzy Promocje bukmacherskie

BEZPIECZNY KUPON 5+ odbierz zwrot do 50 PLN od LVBET

POSTAW KUPON KOMBI 5+ I ODBIERZ ZWROT, JEŻELI JEDNO ZDARZENIE OKAŻE SIĘ NIETRAFIONE! Zwrot do 50 PLN wypłacany będzie co...
Czytaj dalej
Post Image
News Typy bukmacherskie

22.07 Ekstraklasa – Wisła Płock vs Lech Poznań – Polski bukmacher przed startem ligi. Nafciarze czy Lechici?

  Bukmacherzy internetowi już typują, kto wygra LOTTO Ekstraklasę. Czy Lech będzie mistrzem Polski? Lechici byli blisko sensacyjnej dogrywki z...
Czytaj dalej
Post Image
Bukmacherzy News

Betsson Zakłady Bukmacherskie

Betsson AB to szwedzka firma oferująca wiele produktów hazardowych online, takich jak kasyno, poker, bingo, zakłady sportowe i zdrapki przez...
Czytaj dalej
Post Image
Bukmacherzy Promocje bukmacherskie

Wirtualny tydzień w zakładach STS – zwrot do 30 PLN

Wirtualny tydzień - W każdym tygodniu STS zwraca do 30 PLN 30 PLN ZA GRĘ W SPORTY WIRTUALNE Wrzuć na...
Czytaj dalej
Post Image
Bukmacherzy News Promocje bukmacherskie

Zakład Mniej-Więcej w Etoto – odbierz freebet 50 zł

LUBISZ STAWIAĆ ZAKŁADY NA SUMĘ GOLI? ŚWIETNIE! POSTAW PRZEDMECZOWY ZAKŁAD ZA MIN. 100 ZŁ I W RAZIE NIEPOWODZENIA ODBIERZ FREEBET...
Czytaj dalej