Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi

Jaki bukmacher w 2018 roku ? | Bukmacher Online

W chwili obecnej polski rynek zakładów bukmacherskich jest nieco ograniczony, gdyż funkcjonuje na nim tylko siedem firm, oferujących legalnie swoje. Warto tutaj podkreślić, iż mówimy o „legalnych bukmacherach” wystawiających swoją ofertę na terenie RP, zarówno online jak i w postaci sklepów stacjonarnych, w oparciu o art. 6 ust. 3 ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009r. Ustawa ta została znowelizowana w roku 2017, wskutek czego wszelkie firmy, nie posiadające odpowiedniego zezwolenia nadawanego przez Ministra Finansów powinny do 1 lipca ub. roku opuścić polski rynek, uniemożliwiając graczom z Polski korzystanie z ich usług. W przeciwnym razie ich witryny zostaną zablokowane przez zobligowanych do tego operatorów internetowych. Jakie są konsekwencje prowadzenia gier online u nielegalnych bukmacherów, którzy oczywiście zasłaniając się prawem europejskim, nadal pozwalają na grę rezydentom Polski? Uczestnik gry hazardowej może spodziewać się grzywny do 120 stawek dziennych, kary pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tych kar jednocześnie. Ale czy to wszystkie różnice pomiędzy legalnym, a nielegalnym bukmacherem? Otóż nie, grając u legalnego bukmachera zobowiązany jesteś do opłacenia podatku od każdego obstawionego zakładu, który wynosi 12%. Dodatkowo, jeśli Twoja wygrana wyniesie więcej niż 2280 złotych gracz musi uiścić kolejne 10%.

Jakie firmy działają na Polskim rynku (wyłącznie licencjonowani operatorzy). – strony bukmacherskie

Bukmacher Online
LVbet to dynamicznie rozwijająca się firma z krótkim stażem na polskim rynku. Licencję na oferowanie legalnych zakładów sportowych posiada od z dnia 13 maja 2016r. Po likwidacji, ze względów prawnych, kilkunastu punktów naziemnych, firmie pozostało tylko kilka z nich, zatem LVbet skupia się obecnie na ofercie online.

Dlaczego warto tutaj grać :

– LVbet posiada dodatkowe bonusy dla kibiców drużyn, którzy posiadają karnety sezonowe ekip, którym kibicują.

Bonus powitalny:

– aż do 1000 złotych. Bonus podlega 2-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00.

Bukmacher Online
Totolotek to legendarna nazwa kojarząca się z Totalizatorem Sportowym, niemniej w obecnej formie nie ma nic wspólnego z monopolem Państwowym. Totolotek jest oficjalnym sponsorem czterech klubów piłkarskiej Ekstraklasy: Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Wisły Kraków oraz Jagiellonii Białystok

Dlaczego warto tutaj grać :

– Totolotek posiada bardzo szeroką ofertę zakładów – w tym  mnogością różnych opcji zakładów.

Bonus powitalny:

– 100% bonus od pierwszej wpłaty aż do 1111 złotych + 25 zł freebet. Wymagany obrót to 3x z kursem min 2.00

Bukmacher Online
Fortuna jest jednym z pierwszych bukmacherów w Polsce, która oferuje swoje usługi w pełni legalnie. Firma ma ogromne doświadczenie z prowadzenia sklepów z zakładami sportowymi, które są rozsiane po całej Polsce, dawniej kojarzone z firmą „Professional”. Fortuna jest oficjalnym sponsorem Legii Warszawa oraz partnerem 1. Ligi polskiej.

Dlaczego warto tutaj grać :

– Fortuna posiada jedne z najwyższych kursów na rynku, a także bardzo szeroką ofertę zakładów (przedmeczowych i na żywo).

Bonus powitalny:

– Zakład bez ryzyka do 115 złotych –  jeżeli pierwszy zakład okaże się trafiony, wówczas można odebrać wygraną, jeżeli nie, wówczas środki wrócą na konto gracza

Bukmacher Online
Millenium to druga co do stażu firma działająca w branży zakładów sportowych na polskim rynku. Firma założona została w roku 2004. Jest trzecim graczem na rynku co do ilości punktów naziemnych w Polsce.

Dlaczego warto tutaj grać :

– Oferta jest na tyle szeroka, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Bonus powitalny:

– 100% bonus aż do 760 złotych, który wymaga trzykrotnego obrotu, z kursem +2.00 i minimum trzema zdarzeniami na kuponie.

Bukmacher Online
Forbet to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma z jednym z najkrótszych stażów na rynku polskim Działalność rozpoczęli od sierpnia 2016 roku. Forbet jest sponsorem nieco zapomnianych ekip ze świetną przeszłością takich jak: ŁKS Łódz, Motor Lublin, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, RKS Radomiak Radom czy Odra Opole.

Dlaczego warto tutaj grać :

– Przede wszystkim Forbet bierze na siebie 12% podatku obrotowego.

– Mnogość ofert promocyjnych

Bonus powitalny:

– 100% bonus aż do 1200 złotych + 50 extra. Wymagany promocją obrót to 8x przy kursie minimalnym 3.0.

Jaki Bukmacher jest najlepszy ? – Strony Bukmacherskie RANKING

Bukmacher Online
5 (100%) 26 votes