Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Dodano: 06 września 2017

STS Zakłady Bukmacherskie Oferta


eFortuna Zakłady Bukmacherskie
 

O STS

STS zakłady bukmacherskie to rodzinna firma założona przez Zbigniewa Juroszka w 1997 roku świadcząca zakłady wzajemne. Dziś z dużym sukcesem firmą kieruje jego syn Mateusz, który już od najmłodszych lat był blisko rodzinnego interesu m.in. jako nastolatek odbywał praktyki w naziemnych punktach bukmacherskich. STS rozpoczynał jako stricte naziemny bukmacher, dziś to kanał internetowy jest najszybciej rozwijającą się odnogą bukmacherskiego biznesu. Firma od 1997 przeszła przez wiele problemów, jak choćby sprzedaż części udziałów zagranicznej firmie bukmacherskiej i w następstwie nieporozumienia na linii założyciele STS, a nowi udziałowcy. Zaskutkowało to nawet wyłączeniem przez zagranicznego inwestora systemów służących do przyjmowania zakładów internetowych, wtedy właśnie Mateusz Juroszek rozpoczął współpracę z firmą Greep w Czechach. Ostatecznie rodzina Juroszków wykupiła udziały i ponownie z dużym sukcesem samodzielnie zarządza bukmacherskim biznesem. STS posiada dobrze ponad 400 naziemnych punktów bukmacherskich rozsianych po całym kraju i zatrudnia około 1400 pracowników. Według niezależnych danych dostarczanych przez ośrodki badawcze Gemius/PBI jest liderem polskiego rynku bukmacherskiego. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Zezwolenie na przyjmowanie zakładów internetowych online STS (Star Typ Sport) otrzymał jako trzeci podmiot w naszym kraju w lutym 2012 roku,  numer zezwolenia to SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Skalę sukcesu tego bukmachera pokazuje m.in. liczba użytkowników obserwujących profil STS na FB, jest to ponad 150 tysięcy osób, zdecydowanie rekordowy wynik spośród legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce w mediach społecznościowych.

fortuna-screen

Promocje dla nowych użytkowników w STS

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały działającą wedle przejrzystych zasad bonusową ofertę powitalną. Celem otrzymania środków bonusowych zainteresowany gracz powinien podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w STS zaznaczyć pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

100% do 500 PLN złotych bonusu powitalnego w STS

Przeczytaj też: sts kod promocyjny

Maksymalny bonus powitalny wynosi 500 złotych. Środki bonusowe są dopisywane do konta bonusowego. Podobnie jak w innych legalnych firmach bukmacherskich w Polsce w STS funkcjonują dwa konta: bonusowe oraz depozytowe. Bonusem należy obrócić trzykrotnie, aby środki zostały przeniesione do konta depozytowego. Minimalny kurs to 1.91, można grać zarówno single jak i zakłady akumulowane znaczenie ma jedynie łączny kurs kuponu. Bonus w STS przyznawany jest automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość sprawdzenia ile pozostało do spełnienia wymogów obrotowych bonusem powitalnym. W zakładce „Moje konto” w STS, z lewej strony znajduje się stosowna informacja dotycząca, jaki obrót należy jeszcze wykonać, aby środki z konta bonusowego zostały przetransferowane na konto główne. Do obrotu wliczane są zarówno zakłady przedmeczowe jak i live. Należy pamiętać, iż do obrotu nie zalicza się kuponów wniesionych w ramach Hitów Dnia, Zakład Bezpieczny, Maxikombi czy też wypłaconych za pośrednictwem opcji Cash-out.

Jak zawsze przed skorzystaniem z oferty bonusowej STS zalecamy zapoznanie się z regulaminem bonusa. Należy przyznać, że zasady bonusowe obowiązujące w STS zakłady bukmacherskie na tle ofert innych bukmacherów są przejrzyste, ale z założenia zawsze należy zapoznać się przynajmniej z kluczowymi punktami regulaminu. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i nieporozumień. Niestety STS nie jest liderem, jeśli chodzi o promocje bonus na start, gdyż e-toto w swojej ofercie posiada bonus aż do 1000 pln. W chwili obecnej, nie obowiązuje promocja na darmowy zakład podczas rejestracji niemniej, przeważają pozytywne opinie sts o kampaniach promocyjnych.

Oferta zakładów przedmeczowych, na żywo, statystyki.


fortuna-screen3
Należy przyznać, że pod względem oferty STS zakłady bukmacherskie prezentuje, co najmniej średni poziom europejski. Polska firma nie powinna mieć żadnych kompleksów, w ubiegłym roku przejęła część udziałów w czeskiej firmie informatycznej Greep, aby uniknąć sytuacji, iż konkurent podkupi wykorzystywany soft. STS posiada bardzo szeroką i głęboką ofertę, praktycznie każdy gracz zainteresowany zakładami bukmacherskimi znajdzie w ofercie STS to, czym jest zainteresowany. W ofercie STSu trudno znaleźć dyscyplinę której nie można w tej firmie obstawiać (baseball, football amerykański, koszykówka, piłka nożna, siatkówka, snooker, tenis stołowy). STS jest także zawsze na bieżąco z możliwością obstawiania wydarzeń politycznych i społecznych w Polsce. Kiedy piszemy ten tekst istnieje możliwość obstawienia czy w samorządowych wyborach w Warszawie zwycięży Rafał Trzaskowski czy Patryk Jaki. Oferta STS słynie z tego, iż szczególnie interesująca i rozszerzona jest na takie wydarzenia jak KSW, czyli niezwykle popularne w Polsce, a cieszące się mniejszym zainteresowania za granicami naszego kraju. Dodatkowo w STS można także znaleźć wiele kursów na zakłady specjalne –  na przykład na Roberta Kubicę. Oczywiście oferta zakładów obejmuje zakłady na żywo. Tym samym STS, wśród legalnych bukmacherów, może poszczycić się czołową ofertą zakładów. O STS opinie w tym względzie nie są podzielone. Same kursy bukmacherskie należą natomiast do najwyższych oferowanych na polskim rynku – oczywiście nie mówimy tutaj, że na wszystkie rodzaje zakładów STS posiada najlepsze ceny, natomiast jest kilka selekcji piłki nożnej, gdzie STS ma najlepsze kursy.

Polecamy również:

 

Bukmacher STS nabył również prawa do streamingu wydarzeń live. Gracze STSu mogą cieszyć się najszerszą ofertą streamingu wydarzeń na żywo spośród wszystkich polskich, licencjonowanych bukmacherów. Jeżeli mielibyśmy szukać minusów należy uważać, gdyż traderzy STSu wiedzę, że gracze z reguły obstawiają faworytów, stad jako liderowi rynkowemu bukmacherowi STS zdarza się oferować nieco zaniżone kursy na mecze faworytów.

Aplikacja mobilna w STS

 

sts3

Od długiego czasu STS oferuje możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej zarówno na urządzenia z system Android jak i iOS. I tutaj również wyróżniają się spośród bukmacherów w Polsce.

Metody wpłat i wypłat w STS

Wpłacić środki można za pomocą PaU, Dotpay, Skrill, Neteller, tpay.com, punktu naziemnego czy kart VISA/Mastercard. Wpłata jest natychmiastowa, limit wpłaty wynosi od 1 do 10 PLN w zależności od wybranej metody płatności, a za możliwość dokonania depozytu STS nie pobiera jakiejkolwiek prowizji. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż bukmacher STS jako pierwszy spośród polskich bukmacherów wprowadził możliwość błyskawicznej wypłaty środków, zakłady bukmacherskie STS jako pierwsze umożliwiły swoim graczom skorzystanie z błyskawicznej, bo liczonej w kilkunastu minutach wypłaty na konto bankowe. O ofercie STS można by pisać długo gdyż jest to naprawdę produkt wysokiej jakości – o czym świadczą pozytywne o sts opinie, które można znaleźć na wszystkich stronach porównujących bukmacherów/forach.

Strona STS

Niezwykle przejrzysta i funkcjonalna strona, intuicyjny wybór. W STS mamy do czynienia z bardzo wysokiej jakości produktem dostosowanym do potrzebo polskiego klienta. Na stronie internetowej STS możemy nawet sprawdzić, które z punktów naziemnych w sieci STS są klimatyzowane, zawarta jest także informacja czy można płacić kartą (czego nie oferują wszyscy bukmacherzy w Polsce).

Bukmacher STS nabył również prawa do streamingu wydarzeń live. Gracze STSu mogą cieszyć się najszerszą ofertą streamingu wydarzeń na żywo spośród wszystkich polskich, licencjonowanych bukmacherów. Jeżeli mielibyśmy szukać minusów należy uważać, gdyż traderzy STSu wiedzę, że gracze z reguły obstawiają faworytów, stad jako liderowi rynkowemu bukmacherowi STS zdarza się oferować nieco zaniżone kursy na mecze faworytów.

Promocje dla aktywnych graczy STS

STS zakłady bukmacherskie oprócz oferowania bonusu powitalnego nie zapomina także o lojalnych, regularnych graczy. W każdy poniedziałek nagradza 1000 najaktywniejszych klientów bonusami w kwocie od 20 do 100 PLN. Celem otrzymana środków bonusowych w tej ofercie należy znaleźć się w grupie 1000 graczy, którzy w minionym tygodniu wykonali najwyższy poziom obrotu w koncie depozytowym. Podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego także bonus lojalnościowy przyznawany w poniedziałek należy obrócić trzykrotnie po kursie nie niższym niż 1.91.

Aktualnie, kiedy piszemy recenzję tego bukmachera, czyli w sierpniu 2018 roku trwa także tydzień ze sportami wirtualnymi. STS zwraca połowę stawki trzech pierwszych przegranych kuponów. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 30 PLN.

Klub gracza STS

Dla swoich regularnych graczy STS przygotował także klub gracza, gdzie prowadzony jest ranking miesiąca. Pula nagród wynosi 135 000 PLN. Każdego miesiąca zwycięzca otrzymuje 100 000 PLN, drugie miejsce nagradzane jest kwotą 20 000 PLN, trzecie 15 000 PLN. Punkty w rankingu przyznawane są zarówno za wygrane jak i przegrane kupony, pojedyncze i akumulowane zakłady zaliczane, wymogiem jest kurs nie niższy niż 1.20.

Zaangażowanie STS w polski sport

Należy podkreślić, iż bukmacher sts zakłady bukmacherskie jest najbardziej zaangażowaną polską, prywatną firmą w polski sport. Bukmacher STS jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, głównym sponsorem piłkarzy Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym partnerem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Cracovii Kraków Górnika Zabrze. Współpracuje sponsoringowo także z siatkarzami Asseco Rzeszów, piłkarzami ręcznymi Korony Kielce, a od niedawno także z federacją KSW. Warto wspomnieć także o fundacji założonej przez STS, Sport Twoją Szansą, klienci STS mogą wybrać, jakiego niepełnosprawnego sportowca lub drużynę, zawodnika potrzebującego finansowego wsparcia warto wesprzeć pomocą finansową.

Podsumowanie, sts opinie

STS jest także bukmacherem, który najbardziej zdecydowanie ze wszystkich podmiotów na polskim rynku zainwestował w Esport. STS zakłady bukmacherskie współpracuje m.in. z Nervarienem, Innocentem blisko współpracuje także z Polską Ligą Esportową. Zainteresowani gracze mają możliwość obstawiania praktycznie każdego odbywającego się wydarzenia ze świata Esportu. STS dedykował całą zakładkę obstawiania zakładów do możliwości obstawiania właśnie Esportu, którego nie należy mylić ze Sportami Wirtualnymi, które także znajdują się w ofercie tego bukmachera. Nie bez powodu ma STS opinie najlepszego bukmachera. Z całą pewnością bukmachera STS warto polecić wszystkim potencjalnym użytkownikom.

 Sprawdź również:

Inne artykuły:
https://www.sts.pl – oferta sts.pl
http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/blokowanie-stron-bukmacherzy-rejestr-ustawa,30,0,2283038.html

Polecamy:
ranking bukmacherów
zakłady bukmacherskie przez internet
fortuna zakłady bukmacherskie
legalni bukmacherzy
typy bukmacherskie
zakłady bukmacherskie forbet
zakłady bukmacherskie totolotek
zakłady bukmacherskie lvbet
zakłady bukmacherskie efortuna
obstawianie meczy
obstawianie meczy
typy bukmacherskie online
legalni bukmacherzy

STS Zakłady Bukmacherskie Oferta
4.8 (96%) 5 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

STS Kod Promocyjny STS Kod Promocyjny STS Kod Promocyjny STS bukmacher to firma, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Poza Fortuną to najbardziej rozpoznawalna fir...
STS czy Fortuna, porównanie bukmacherów   1. Ogólny wygląd strony bukmacherskiej FORTUNA STS Układ strony jest podobny właściwie do wszystkich firm oferujących zakłady s...
Wirtualny tydzień w zakładach STS – zwrot do 30 PLN Wirtualny tydzień - W każdym tygodniu STS zwraca do 30 PLN 30 PLN ZA GRĘ W SPORTY WIRTUALNE Wrzuć na swój kupon tylko zdarzenia ze sportów wirt...
LVBET Zakłady Bukmacherskie LvBet Oferta To jeden z nowych graczy na naszym rynku, licencję Ministerstwa Finansów otrzymał w maju 2016 roku, a klientom oferuje usługi od jesie...
eFortuna Zakłady Bukmacherskie – Fortuna O Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferta ekskluzywny kod rejestracyjny: 120 PLN Możesz odebrać bonus Nasza ocena bukmachera: 9.0 Czas re...
Legalni Bukmacherzy Internetowi 2019 Liczba bukmacherów, która oferuje obsługę w języku polskim jest całkiem spora. Jednak tylko nieliczni z nich mogą legalnie przeprowadzać zakłady wzaje...

Menu

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close