6 Sep

eFortuna Zakłady Bukmacherskie


fortuna-belka eFortuna Zakłady Bukmacherskie

eFortuna Zakłady Bukmacherskie

 

Nota: A
Licencja: PL
Live betting:ico-check-list eFortuna Zakłady Bukmacherskie
fortuna-logo eFortuna Zakłady Bukmacherskie
eFortuna oferta
Efortuna.pl jest jednym z pierwszych legalnie działających bukmacherów internetowych w Polsce. Firma ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu punktów z zakładami sportowymi, które są rozsiane po całej Polsce. Efortuna jako pierwsza uzyskała licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie i kieruje do użytkowników coraz to lepszą ofertę i oprogramowanie.
Efortuna ma ponad 20 lat doświadczenia w tematyce zakładów bukmacherskich w Polsce, od kilku lat jest notowana na giełdzie papierów wartościowych, inwestuje również w sponsoring sportowy nie tylko w naszym kraju, ale także w innych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, odnosząc sukcesy na rynkach takich jak Czechy, Słowacja czy Rumunia.
W ciągu ostatnich 12 miesięcy, Efortuna dynamicznie rozwija swój produkt, oferując coraz to większy zakres różnego typu zakładów z wielu dyscyplin takich jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie czy siatkówka. Zakłady zawierane na ,,żywo” czy przez komórkę, stają się w coraz większym stopniu ważnym elementem działalności firmy, w konkurencji z innymi firmami takimi jak STS.pl, Totolotek.pl czy Etoto.pl
Zakłady bukmacherskie Efortuna.pl od 2014 roku są głównym sponsorem Legii Warszawa oraz Oficjalnym Partnerem Nice 1 Liga. Efortuna jest także zaangażowana w sponsoring takich zespołów jak GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy Zagłębie Sosnowiec.

 

 

Efortuna.pl Bonus Powitalny, Kupon i Kod promocyjny
Serwis Efrotuna.pl oferuje jeden z najlepszych na rynku Polskich zakładów bukmacherskich bonus powitalny. Każda osoba, która zarejestruje się w serwisie, otrzymuje zakład bez ryzyka do 115zł. Oznacza to tyle, że każdy nowy użytkownik nic nie ryzykuje, jeżeli pierwszy zakład okaże się trafiony, wówczas można odebrać wygraną, jeżeli nie okaże się celny, wówczas środki wrócą na konto gracza.
Ale to nie koniec, każdy użytkownik, który dokona wpłaty w ciągu pierwszych 10 dni od rejestracji i w ciągu 60 dni zagra minimum 4 zakłady po kursie 1.90 z co najmniej 3 meczami, otrzyma bonus w wysokości wpłaty do kwoty 400zł.
Funkcjonalność serwisu Efortuna.pl
Pomoc w języku polskim:TAK
Opcje wsparcia:formularz na stronie, czat
Metody płatności:Visa, PayU oraz przelewy wszystkich najważniejszych banków w Polsce
Oferta zakładów Efortuna.pl
Kilka lat temu, zakłady sportowe Efortuna były jeszcze daleko w tyle za innymi dużymi firmami, ale teraz to się zmieniło i Efortuna dotrzymuje kroku największym firmom w Polsce jak STS.pl czy Totolotek.pl, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną. Efortuna posiada w swojej ofercie wiele zakładów na ,,żywo”, które są dostępne zarówno poprzez komputer jak i na komórce. Posiadają łącznie ponad 100 kategorii zakładów wiec można postawić praktycznie na wszystko.
Strona Efortuna.pl
Witryna jest prosta i czytelna, a nawigacja intuicyjna. Każdy klient zawsze znajdzie wszystko, czego potrzebuje i powinien szybko przyzwyczaić się do Efortuna.pl. Statystyki, LiveScore, a przede wszystkim sklep z punktami lojalnościowymi, jest silnym elementem strony głównej serwisu, który jest nowoczesny i czytelny.
Efortuna.pl Mobilnie
Serwis zakładów sportowych Efortuna.pl dostępny jest w wersji strony mobilnej, a także aplikacji na IOS, Android i Windows. Strona Mobilna prezentuje się dobrze, jest czytelna, dobrze dopasowana do potrzeb rożnych telefonów i w pełni skalowalna. Dostępna jest także wersja na tablet. Wszystkie wersję oferują zakłady sportowe na żywo, szybkie wpłaty i wypłaty oraz szeroką ofertę.
Wnioski Efortuna.pl5stars eFortuna Zakłady Bukmacherskie
Serwis Efortuna.pl posiada licencje MF na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Strona jest szybka, przejrzysta, nowoczesna i czytelna. Dostępne są 3 wersje mobile, gdzie każdy użytkownik z pewnością znajdzie coś dla siebie. Firma oczywiście pobiera 12% podatku od obrotu, natomiast oferuje szereg promocji, które obciążenie to minimalizują. Dzięki temu Efortuna staje się co raz to bardziej atrakcyjna na rynku polskich zakładów bukmacherskich.

 

Udostępnij

eFortuna Zakłady Bukmacherskie
4.7 (94.29%) 7 votes