skrill neteller - zakłady bukmacherskie
21 Dec

Jak bukmacherzy rozwijają ofertę płatności w zakładach bukmacherskich

Profesjonalne serwisy bukmacherskie muszą zapewnić swoim klientom możliwość szybkich transferów gotówki. Tradycyjne przelewy bankowe coraz częściej okazują się niewystarczające, przez co gracze poszukują alternatywnych metod dokonywania wpłat oraz wypłat pieniędzy. Z jakich sposobów płatności mogą obecnie korzystać klienci bukmacherów?

Skrill i NETELLER, czyli krótka wycieczka po świecie procesorów płatniczych

Międzynarodowe firmy bukmacherskie już od wielu lat korzystały z systemu płatności, który został stworzony w oparciu o procesory płatnicze. Platformy Skrill oraz NETELLER gwarantowały szybkie wpłaty do większości serwisów, dzięki czemu błyskawicznie zyskały popularność wśród typerów.

Ograniczenia dotyczące płatności w Polsce

Nieco inaczej jest w przypadku polskich bukmacherów, gdyż każdy legalny podmiot działający na naszym rynku musi przestrzegać zapisów zawartych w ustawie hazardowej. To sprawia, że gracze mogą jedynie wybierać sposób wpłaty pieniędzy. Niestety, każda wypłata według przepisów musi trafiać bezpośrednio na konto bankowe gracza.

Firma STS Zakłady Bukmacherskie jako jedna z pierwszych w Polsce zdecydowała się na umożliwienie wpłat poprzez procesor Skrill. Na podobny krok zdecydowali się działacze serwisu Efortuna Zakłady Bukmacherskie, a także firmy Totolotek.

Obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem w przypadku polskich bukmacherów są tzw. płatności błyskawiczne. Takie usługi są świadczone między innymi przez procesory: Tpay, Dotpay, PayU. Płatności błyskawiczne to akceptowalny sposób wpłaty gotówki do niemal każdego bukmachera w Polsce (zakłady bukmacherskie forBet, LVBET, Fortuna, STS, Millenium, Totolotek).

Udostępnij

Jak bukmacherzy rozwijają ofertę płatności w zakładach bukmacherskich
5 (100%) 1 vote