Dodano: 12 marca 2018

Który bukmacher jest tak naprawdę TOP? Zakłady bukmacherskie online „w pigułce” cz.3

Druga część na temat zakładów bukmacherskich online, opisywała w jaki sposób bukmacherzy oferują bonusy powitalne, jakie są ich rodzaje oraz które najlepiej wybrać. Kolejnym krokiem w świecie zakładów sportowych online jest depozyt, poprzez wybranie odpowiedniej dla siebie, szybkiej, sprawnej i bezpiecznej metody płatności.

Na dzień dzisiejszy bukmacherzy online oferują wiele metod płatności dzięki którym użytkownik może wpłacić swoje środki na konto. Przeważnie są to tzw. Agregatory metod płatności, mówiąc bardziej ściśle, są to bramki, portale, które gromadzą w sobie określone możliwości wpłacenia środków na konto bukmachera internetowego.

Obecnie na polskim rynku zakładów online do najbardziej popularnych metod płatności możemy zdecydowanie zaliczyć natychmiastowe przelewy internetowe. Korzystając z tych bramek, agregatorów bardzo prosto można wybrać z którego banku gracz będzie chciał skorzystać, wybierając z szerokiej oferty opcji. Po wybraniu swojego banku, użytkownik będzie przeniesiony do swojego konta online w banku, w którym posiada konto wraz z przyznanym już numerem referencyjnym, dzięki czemu sam proces wpłaty środków staje się naprawdę prostym i łatwym procesem.

Kolejną bardzo popularną metodą płatności są naturalnie karty płatnicze, także tutaj dzięki agregatorom płatności możemy wybrać pomiędzy różnymi rodzajami kart jak Visa, Mastercard, dalej ten podział oczywiście możemy podzielić na karty kredytowe czy debetowe. Podając numer karty w trybie rzeczywistym środki przeznaczone na grę u bukmachera powinny znaleźć się na koncie gracza.

Oprócz dwóch najbardziej popularnych metod płatności są też dostępne tzw. portfele płatnicze jak Skrill czy Neteller. Same w sobie portfele płatnicze są także dość wygodnym w użyciu środkiem płatniczym. Jeżeli użytkownik posiada w nim wcześniej zdefiniowane konto, wraz z „podłączoną” kartą płatniczą lub kontem bankowym, przy użyciu zaledwie kilku klików możemy dokonać transakcji do naszego ulubionego bukmachera online i zacząć grę w zakładach sportowych na wybrane wydarzenie.

Na co warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na prowizję przy wpłacaniu środków, czy takowa istnieje, a jeżeli tak to ile % zostanie nam pobrane na za wpłacenie środków. Drugim ważnym elementem jest czas księgowania środków na koncie gracza. Czy są one księgowane natychmiastowo czy dana metoda płatności wymaga określonego czasu na jej dokonanie.

Co ważne dla każdego gracza warto też sprawdzić metody wypłat środków i ich czas. Obecnie co raz więcej firm oferuje możliwość wypłaty środków na swoje konto już nawet w ciągu 10—15minut, co z pewnością jest nowością na rynku, bardzo przyjemną, jeżeli wcześniej uda się graczowi trafić swój zakład u bukmachera.

Na dzisiaj każda z firm oferuje standardowe rozwiązania, ale z pewnością warto przyjrzeć się opcjom, gdyż jak zawsze „diabeł tkwi w szczegółach”.

Autor: MS

Udostępnij

Który bukmacher jest tak naprawdę TOP? Zakłady bukmacherskie online „w pigułce” cz.3
Oceń artykuł