Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Promocje bukmacherskie w Top bukmacher
Dodano: 18 października 2018

Promocje bukmacherskie


Stawianie zakładów bukmacherskich kojarzy się z ofertą wydarzeń sportowych i wyliczanymi na nie kursami. Niemniej jednak nie możemy sobie chyba wyobrazić oferty bukmacherskiej nie zawierajacej promocji i bonusów, które potrafią skutecznie zachęcać do dalszej gry. W poniższym artykule postaramy się przedstawić najbardziej aktualne promocje u polskich, legalnie działających, firm bukmacherskich.
Na samym początku chcemy zwrócić szczególną uwagę na to, że korzystanie nawet z najlepszych promocji, jak i samo obstawianie, powinno również odbywać się z rozwagą. Graj więc odpowiedzialnie i kontroluj swoje bukmacherskie poczynania.

Wśród bukmacherów w Polsce najpopularniejszymi promocjami są bonusy od pierwszego depozytu, freebety, zwroty stawki w nietrafionych zakładach, a także bonusy za polecanie do gry znajomych. Coraz częściej obserwujemy także podwyższanie wygranych o stawki podatku od zakładów.

Najlepsza promocja na start – cashback

Zwrot za pierwszy nietrafiony zakład bukmacherski online, popularnie zwany cashbackiem lub zakładem bez ryzyka należy do jednej z najatrakcyjniejszych ofert na rynku zakładów bukmacherskich. Istota tej oferty poleaga na tym, że nowy gracz, który dopiero co zarejestrował swoje konto u danego bukmachera otrzymuje szansę wypróbwania go praktycznie za darmo. Stawiając pierwszy zakład na wybrane wydarzenie, w przypadku niepowodzenia czy przegranej w tym zakładzie, gracz otrzyma zwrot postawionej stawki, zwykle do określonej w promocji cashback kwoty. Niestety obowiązujący w Polsce podatek od zakładów wzajemnych, który wynosi 12% zmniejszy nazs zwrot w zakładzie objętym cashbackiem. Stawiając więc zakład za 100 zł, w przypadku jego nietrafienia otrzymamy zwrot stawki minus 12% podatku, czyli 88 zł.

Obecnie na polskim rynku bukmacherskim zwrot cashback oferują tylko trzej legalni bukmacherzy: Fortuna, Lvbet i Milenium.

Kto z ofertą cashback?

Bukmacher
Kwota cashback
Odbierz zwrot
Milenium Cashback
100% do 10 zł

Gracze, szczególnie dopiero zaczynający swoją przygodę z zawieraniem zakładów online, mylą cashback, czyli zakład bez ryzyka z określanym podobnie “darmowym zakładem”. Różnica pomiędzy tymi ofertami polega na tym, że w przypadku cashbacku otrzymujemy całkowity lub częściwoy zwrot stawki nietrafionego zakładu, podczas gdy darmowy zakład to darmowe środki od danego bukmachera na pierwszy, testowy zakład.

Zasady promocji cashback

Regulaminy zwrotu stawki różnią się u bukmacherów. Różnice polegają głównie na wysokoś ci zwracane stawki. Oczywiście najlepsze są 100% zwroty. U części z nich po nietrafieniu zakładu stawkę jego otrzymujesz od razu na konto bukmacherskie, na którym znajdują się Twoje pieniądze. Możesz go wtedy na przykład od razu wypłacić. Czasami jednak zwrot trafia na konto bonusowe i wtedy podlega warunkom obrotu. Dopiero po ich spełnieniu trafi on na konto pieniężne. Cashback może zostać wykorzystany tylko w określonych typach bukmacherskich, z minimalnymi kursami i określonej stawce. Przed skorzystaniem z tej promocji należy więc dokładnie zapoznać się z jej regulaminem, bo może okazać się, że nie do końca będzie ona dla nas atrakcyjna I opłacalna.

Czy cashback to naprawdę zakład bez ryzyka?

Tak właśnie jest! Cashback to zwrot stawki nietrafionego zakładu. Czyli grasz jak z ubezpieczeniem. Przegrywasz, dostajesz pieniądze spowrotem. Przeciwieństwem przegranej jest oczywiście wygrana w zakładzie, ale jak dobrze wiemy o to nie musisz się przejmować. Wygrana to wygrana. Zakład bez ryzyka to najlepsza promocyjna oferta bukmacherska? Zdecydowanie tak. Polecamy ją!

W tej chwili najlepszą ofertę zakładu bez ryzyka cashback ma bukmacher Fortuna. Oferuje on zwrot do 100 zł, ale dzięki Topbukmacher możesz skorzystać ze 120 zł zwrotu stawki w przypadku nietrafienia swojego zakładu. Aby móc skorzystaj z tej promocji, musimy postawić swój zakład w ciągu 10 dni od momentu rejestracji konta u tego bukmachera. Ponadto musisz dokonać tylko jednego obrotu przyznanym zwrotem, aby mógł on zostać dodany do Twojego konta pieniężnego.

Kliknij tutaj I skorzystaj z cashback 120 zł!

Bonusy od depozytu – I masz więcej na grę u bukmachera

Kolejnym bardzo ciekawym rodzajem promocji bukmacherskiej jest bonus od dokonanej wpłaty na konto u buka. Po założeniu konta i jego pomyślnym zweryfikowaniu, gracz może dokonać wpłaty środków. Często zdarza się tak, że nowi gracze korzystają z oferty powitalnej legalnego bukmachera, a następnie opuszczają go lub po prostu zaprzestają dalszej gry i obstawiania meczów. Aby tego uniknąć firmy bukmacherskie przygotowały różnego rodzaju oferty zachęcające do powrotu do gry. Jedną z takich ofert jest bonus powitalny.

Jedną z nich są właśnie bonusy od pierwszej i od kolejnych doładowań konta. Bonuy od depozytu może wahać się od 50% do nawet 200%. Otrzymując więc ofertę 200% bonusu od depozytu od wpłaty 100 zł, na nasze konto może trafić dodatkowe 200 zł do wykorzystania w zakładach bukmacherskich. Razem to aż 300 zł na grę. Jest to naprawdę atrakcyjna oferta. Z reguły bonusy 200% nie zdarzają się zbyt często i raczej sierowane są do nowych graczy, lub tych którzy kiedyś grali przez dłuższy czas, ale nagle przestali i nie powrócili do dalszej gry. Bukmacher w takiej sytuacji wie, że nie będzie mu łatwo przekonać danego gracza do powrotu na jego stronę, więc musi obdarować go naprawdę sutym bonusem. Warto więc pamiętać, że większość bonusów od depozytu dla nowych graczy jest przyznawana od pierwszej wpłaty na konto gracza.

Bonusy od depozytu

lvbet thumb
1550 zł/2 dep.
forbet thumb
1250 zł/3 dep.

 

Darmowe bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu u bukmacherów zdarzają się niezwykle rzadko, ponieważ działają one na zasadzie: odbierz darmowe środki na grę bez zobowiązań. I tak właśnie jest. Rejestrując konto u bukmachera internetowego nie musimy wpłacać własnych pieniędzy, aby skorzystać z bonusu. Zostanie on nam przyznany automatycznie i od razu będziemy mogli za niego postawić zakłady bukmacherskie. Czyż nie brzmi to wspaniale? Zakładamy konto i od razu mamy za co grać! Nic nie ryzykujemy, przecież to nie nasze pieniądze, tylko bukmachera. Od razu mówimy, że bonusy bez depozytu nie są jakieś olbrzymie i z reguły stanowią tylko niewielką kwotę w porównaniu na przykład do bonusów od depozytu. Zazwyczaj jest to około kilkunastu złotych, które jednak już pozwolą nam obstawić coś na początek i dzięki temu choćby wypróbować dany serwis bukmacherski. Bonusy te podlagają również warunkom 2 lub 3-krotnego obrotu oraz muszą zostać postawione na zdarzenia z minimalnym kursem. Obecnie najwyższy na rynku bonus bez depozytu oferuje Totolotek bonus i jest to 25 pln bez depozytu.

Bonusy bez depozytu:

Totolotek 25 pln
Lvbet 20 pln  – wpisz kod i odbierz bonus

Jak działa bonus bez depozytu?

Bukmacherzy przyznając bonusy bez konieczności dokonania wpłaty, starają się w ten sposób przyciągnąć gracza i zachęcić go do postawienia zakładu w ich serwisie. Jak wiemy konkurencja na rynku legalnych bukmacherów rośnie i sztuka ta staje się coraz trudniejsza. Jednak nie ma nic za darmo. Także i ta oferta darmowych pieniędzy ma swój haczyk. Są nim warunki obrotu, które zazwyczaj jednak nie są zbyt wysokie. Ważnym jest więc, aby czytać regulaminy bonusów i wyłapywać warunki ich otrzymania. Standardem wśród bukmacherów jest wymagany 3-krotny obrót kwotą bonusu na zdarzeniach o minimalnym kursie. Ważne jest jaki jest to kurs. Jeżeli będzie to 1,30 sprawa wydaje się być prosta. Prawdopodobieństwo, że wszystkie nasze zakłady podczas dokonywania obrotu będą trafione jest dość duże. Natomiast jeżeli minimalny kurs podany w regulaminie wynosi na przykład 2,00 lub 3,00 to nasze szanse na trafienie dramatycznie spadają.

Bonusy na aplikacje mobilne

Jak wiemy rozwój technologii internetowych spowodował znaczny wzrost liczby bukmacherów internetowych. Jednak strona bukmacherska to w dzisiejszym świecie trochę za mało by móc konkurować o najbardziej wymagającego gracza, który staje się coraz bardziej mobilny. Z tego właśnie powodu legalni bukmacherzy w Polsce oferują swoje aplikacje mobilne na oba najpopularniejsze systemy iOS i Androida.
Od razu pragniemy zauważyć, że także na tym rynku niektórzy bukmacherzy wprowadzają oferty bonusowe za korzystanie z serwisów na urządzeniach mobilnych. Już około 2/3 zakładów sportowych jest stawiane przez graczy na mobile, należy więc przypuszczać, że liczba promocji i bonusów bukmacherskich na te właśnie urządzenia będzie tylko rosła. Na razie bukmacherzy oferują freebety mobile i bonusy od depozytu chcąc tym samym nakłonić gracza grającego mobilnie do wpłaty środków przez ten kanał.

Niewątpliwie najciekawszą ofertą bonusową w aplikacji mobilnej posiadają zakłady bukmacherskie etoto.

 

Darmowy bonus w aplikacji mobilnej etoto
Darmowy bonus w aplikacji mobilnej etoto

 

Jest to freebet 25 zł, którzy aby otrzymać należy spełnić poniższe warunki:

  1. Zakład postawiony na zdarzenia na żywo w aplikacji mobilnej.
  2. Minimalna stawka naszego zakładu mobilnego musi wynieść 50 zł.
  3. Kurs minimalny to 1,95.
  4. Zakład nie musi być wygrany. Freebet otrzymamy również od przegranego zakładu.

Pozostałe promocje bukmacherskie

Orócz tradycyjnych promocji bonusowych firmy bukmacherskie mają dla swoich graczy również oferty specjalne. Wśród nich są między innymi oferty na skoki narciarskie, na które eFortuna przygotowała promocję Happy Hours. Jeżeli gracz poprawnie obstawił konkurs Pucharu Świata w skokach to otrzymał on wygrane powiększone o 14%. Promocja ta pokazuje, że bukmacherzy dbają nie tylko o fanów piłki nożnej, ale również innych dyscyplin, nawet tych niszowych.

Podobne oferty specjalne można również znaleźć na mecze Polski i to zarówno w turniejach międzynarodowych jak i spotkaniach towarzyskich. Bukmacherzy zwiększając w ten sposób wygrane swoich graczy zwracają im podatek, który jest pobierany od postawionych zakładów. Zwroty te nie zdarzają się jednak często, niemniej jednak warto śledzić altualne oferty bukmacherów, zwłaszcza przed nadchodzącym weekendem lub ważnym meczem naszej reprezentacji lub w Polsce.

Kolejną z promocji, którą możemy raczej zaliczyć promocji specjalnych, jest oferta na wysokie kursy w określonych wydarzeniach. Przykładem takiej oferty jest „Black Friday” w eFortunie, gdzie bukmacher zdecydował się na rezygnację z marży i tym samym podniesienie kursów na wybrane mecze z polskiej Ekstraklasy i 1. Ligi. Tym samym kursy na te wydzarznia wzrosły o dodatkowe 0.05 do 0.20.

zakłady bukmacherskie milenium
zakłady bukmacherskie sts
efortuna zakłady bukmacherskie
efortuna oferta na dziś
najlepszy bukmacher

Promocje bukmacherskie
4.7 (93.33%) 15 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

Bukmacherskie oferty powitalne Bonusy bukmacherskie I ich rodzaje. Korzystając z naszego serwisu będziesz mógł skorzystać z kodów promocyjnych, dzięki którym zwiększysz wartość swo...
LVBET – VARYFIKACJA LV BET W EKSTRAKLASIE Na mecze Ekstraklasy LV BET przygotował specjalną promocję. Sędzia po użyciu systemu VAR cofnął bramkę w Ekstraklasie? Spowodowało to porażkę i przeg...
Czym jest freebet? Liczba legalnie działających na polskim rynku bukmacherów nie jest duża. A to za sprawą nowelizacji ustawy hazardowej, która weszła w życie 1 kwietnia...
ETOTO – GIT TYP – do odebrania freebet 50 PLN ! POSTAW POJEDYNCZY ZAKŁAD LIVE NA WYBRANE PRZEZ NAS SPOTKANIE. JEŚLI NIE TRAFISZ, ODBIERZ FREEBET 50 ZŁ!  I TAK RAZ KAŻDEGO TYGODNIA! OBSTAW GIT TY...
Zakład bez ryzyka – Bukmacher Fortuna Zakład bez ryzyka bukmacher Fortuna opinia na temat tej oferty Efortuna freebet 120 złotych opis zasad działania Zakłady bukmacherskie Fortuna s...
EKSTRAJACKPOT wygraj 100 000 PLN od Forbet! Do zgarnięcia 100 000 PLN oraz inne atrakcyjne nagrody EkstraJackpot to promocja, w której możesz wygrać aż 100 000 PLN w gotówce! Typuj dokładne wyn...

Menu

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close