Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
typy-bukmacherskie
Dodano: 12 listopada 2018

Typy bukmacherskie online


Dla większości osób zakłady sportowe to prosty sposób na relaks – czym z reszta powinien być, zgodnie z akceptacją regulaminów u legalnych bukmacherów. Niemniej, korzystając ze stron, które tworzą profesjonalne typy bukmacherskie, możemy zrozumieć sposób analizowania wydarzeń, podejście do kwestii typowania, którzy, którzy aspirują do tego, żeby typowanie było sprawnym sposobem na zarabianie i osiąganie zysków.

Istnieje wielu reklamujących się typerów – ekspertów – w Internecie, którzy udzielają bezpłatnych wskazówek dotyczących piłkarskich spotkań za pośrednictwem swoich stron. Z roku na rok bardzo wielu typerów oferuje najlepsze dostępne na rynku profesjonalne typy bukmacherskie za darmo na mecze piłki nożnej (wszak jest to najpopularniejszy sport grany u bukmacherów).

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z piłką nożną, możesz wypróbować te darmowe wskazówki i poznać rynek zakładów piłkarskich. Nie masz nic do stracenia w tym przypadku. Niektóre witryny mogą oferować pewne typy bukmacherskie lub gotowe do obstawienia kupony, ale bardzo możliwe, że natrafisz także na fałszywe wskazówki. Generalnie powinna istnieć przejrzystość i skuteczność tego, do czego się zobowiązują – pamiętajmy jednak, ze oferują profesjonalne typy bukmacherskie za darmo. Sporty, na które pojawiają się typy bukmacherskie na dziś, czy typy bukmacherskie na jutro, to najczęściej pilka nożna (głównie spotkania Ligi Mistrzów), koszykówka, hokej, piłka ręczna, a nawet skoki narciarskie. Oczywiście, w dobie popularnego „live bettingu” oraz szybkiego internetu można także liczyć na typy dnia na mecze na żywo.

Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy mecz piłki nożnej, czy turniej, znajdziesz jakąś społeczność, która opublikuje najlepsze, a przede wszystkim zwycięskie typy bukmacherskie. Zaangażowani i opłacalni typerzy spróbują pomóc Ci zarabiać pieniądze zgodnie z ich wskazówkami.  Jeśli jakaś strona z informacjami na temat zakładów sportowych dostarcza Ci darmowe wskazówki dotyczące piłki nożnej itd., powinna dostarczyć zarówno najlepsze, jak i najważniejsze wskazówki dotyczące zakładów online.

 

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 120 zł + 400 zł bonus
Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 50 zł
Nasz bonus: 50 zł
Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 50 zł EXTRA
Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET
Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET
Odbierz

 

Pewne typy bukmacherskie na stronach są dziełem dedykowanych członków grupy eksperckiej typerów. Oczywiście jest kilku prawdziwych członków, którzy są najbardziej znanymi typerami, i których znajdziesz także na innych stronach poświęconych tematyce zakładów sportowych. Proszę zauważ jednak, że my nie dajemy Ci wskazówek jak masz grać, a wyłącznie informację, iż jako gracz masz wachlarz możliwości do wykorzystania, aby móc zarobić „dodatkowo” grając w zakładach sportowych. Wyłącznie najlepsze typy bukmacherskie online pomogą Ci wygrywać w zakładach sportowych. Informacje zawarte na naszej stronie pozwolą Ci znacząco podnieść poziom wiedzy.

Wracając jednak ściśle do tematu jakim są profesjonalne typy – istnieją typerzy, którzy bardzo pasjonują się piłką nożną i jej statystykami. I to właśnie oni inwestują bardzo dużo czasu każdego dnia, wykonując każde zadanie, biorąc pod uwagę każdy możliwy scenariusz dla piłki nożnej, możliwości postawienia zakładów i szereg innych ważnych badań, które mają kształtować gwarantowane wskazówki dotyczące spotkań, generujące zysk. Wielu z nich obcuje w tym sporcie już od bardzo dawna, znając go niemal od podszewki.

Jeśli wiesz, jak działają zakłady bukmacherskie, także Ty możesz zostać typerem. Wystarczy zarejestrować się na odpowiedniej stronie czy forum i zacząć publikować bukmacherskie pewniaki, aby sprawdzić swoją siłę. Dzięki wskazówkom, profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki, które codziennie oferują zawodowi typerzy, Twój zysk prawdopodobnie wzrośnie. Celowo użyliśmy tu słowa „prawdopodobnie”, ponieważ wielu z Was zapewne zastanowi się za moment czy warto ufać stronie, która podaje jakikolwiek typ bukmacherski. Podaj zatem jakiś kupon na tematycznej stronie i sprawdź swoją siłę. Ciekawym doświadczeniem dla początkującego może też być liga typerów.

Jeżeli chodzi o kluczowe problemy w temacie darmowych typów bukmacherskich to największym problemem jest to, że każdy może uruchomić stronę z typami, jeśli tylko wie, jak włączyć komputer. Przeciętny gracz sportowy wygrywa tylko około 48% swoich zakładów. Tak, aby gra była opłacalna powinieneś trafnie wytypować około 54% swoich zakładów. Kiedy znajdziesz handicaperów, którzy twierdzą, że osiągają 80-90%, gwarantuję, że dzieje się tam coś podejrzanego. Zatem bądź ostrożny.

 


pzbuk

 

Każdy darmowy typ bukmacherski działa jak wabik, przynęta. Dlatego wszelkie strony zawierające pewne typy bukmacherskie coraz bardziej nabierają na popularności. Szczególnie popularne są wyszukiwania typów dnia (różne sporty). Nie mogę wypowiedzieć się na temat każdego typera – być może niektórzy dostarczają rzetelnych informacji. W każdym razie ważnym jest żeby poznać opinie o danej stronie, skuteczności typów danego typera i kierować się wartościami, nie „kolorem” strony. Nadrzędnym problemem bywa to, że oferowane usługi przedstawiają wprowadzające w błąd rekordy zysków. Szanse przypisane do ich selekcji są niemożliwe do uzyskania regularnie. Zasadniczo, strony podawać mogą bardzo dobre (wysokie) ceny, które istnieją i można na nie postawić w pewnym momencie – ale w praktyce nie można ich znaleźć na stronach operatorów bukmacherskich.

Stąd też te pewne typy bukmacherskie w rzeczywistości nie mają żadnej wartości. Lekcja tutaj jest taka, że statystyki często wprowadzają w błąd. Tylko dlatego, że szanse selekcji były w pewnym momencie warte postawienia, nie oznacza, że będziemy w stanie je uzyskać i osiągnąć zysk. Nadal nie jestem pewien, czy istnieją typy bukmacherskie online, które nie są wadliwe. Ale z drugiej strony pytanie brzmi: czy byłbyś pewien, że znajdziesz coś lepszego niż strona na której się w danej chwili zatrzymałeś? Najlepsi typerzy, jeżeli tacy istnieją, po prostu wymagają przetestowania.

Szukając wskazówek dotyczących zakładów na takich stronach, musisz poszukać kilku rzeczy:

  1. Długoterminowe doświadczenie – poszukaj kogoś, kto był dochodowy i konsekwentny przez 6 miesięcy do roku. Tak, ludzie mogą opuścić stronę, ale mogą także swobodnie poprawić swój własny rekord, i dopiero odejść.
  2. Zewnętrzne śledzenie – jak wspomniano powyżej, jeśli sprzedajesz wskazówki na blogu/stronie, zastanów się jak trudno jest zmienić te wygrane na porażki. Poszukaj witryn innych firm, które wykonają śledzenie rekordów, których nie można edytować.
  3. Wiarygodność społeczna – większość typerów korzysta z mediów społecznościowych, zarówno na Facebooku, jak i Twitterze. Szybkie wyszukiwanie w Google powinno wywołać pewne wyniki i pokazać, co mówią inni. Nie zakładajcie, że są dobrzy ale bardziej zwróćcie uwagę na komentarze ludzi, zaangażowanie itp.

Myślę, że większość osób, które szukają wskazówek na temat witryn dotyczących „darmowych typów”, zakłada, że strony z zakładami, na których się znajdują, zapewnią im magiczne wyniki finansowe. To po prostu zwykły nonsens. W sieci nie ma strony, która konsekwentnie zapewni Ci pewne typy bukmacherskie, w dodatku bezpłatnie – takie witryny po prostu nie istnieją.

totolotek thanks
Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
fb ikonaFacebook – 5900 polubień
twitter ikonaTwitter – 2700 obserwujących
instagram ikona Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
fortuna thanks
Bonus: 120 PLN + 400 PLN bonus
fb ikonaFacebook – 54000 polubień
twitter ikonaTwitter – 4400 obserwujących
instagram ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
forbet thanks
Bonus: 1200 PLN + 50 PLN extra
fb ikonaFacebook – 1800 polubień
twitter ikonaTwitter – 650 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

Prawda jest taka, że musisz ciężko pracować, aby stać się dobrym graczem w zakładach sportowych, zwłaszcza typując zakłady na piłkę nożną. Nasza strona zaś ma za zadanie uświadomić Cię jak wiele niebezpieczeństw czeka na Ciebie i jak wielu nieuczciwych typerów znajduje się po drugiej stronie monitora. Zatrzymaj się zatem na chwilę, zanim zaufasz w ciemno stronie oferującej darmowe typy bukmacherskie.

Kontynuując temat, musimy poruszyć kolejny aspekt dotyczący typów bukmacherskich. Ogromna większość darmowych typów bukmacherskich, pojawiających się na stronach internetowych jest bezużyteczna. Strony typerów bowiem zarabiają na tym, że stają się partnerami bukmacherów, wprowadzając w błąd użytkowników serwisu podając byle jakie pewne typy bukmacherskie, by następnie czerpać zyski z przegranych przez użytkowników kuponów, w ramach programu partnerskiego. Teraz możesz zobaczyć, dlaczego w interesie typera może nie być zapewnienie wygrywających wskazówek …

Taki typer będzie publikował darmowe typy codziennie, niezależnie od tego, czy są dobre, czy nie. Ważnym jest, aby trafić w to co ludzie chcą obstawiać i wstrzelić się w to czego użytkownicy szukają. Aby zarabiać pieniądze w długim okresie, oferowane typy bukmacherów lub zakłady muszą być „wartościowe”. Bezpiecznie jest powiedzieć, że wartość jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na sukces długoterminowego gracza. Bez wartości prawie na pewno długofalowo będziesz przegrywał, a jeśli jesteś w stanie to zidentyfikować, prawdopodobnie osiągniesz zysk. Oczywiście ważnym czynnikiem jest też stawka.

Definicja zakładu VALUE (wartość) to moment, w którym kursy, które bierzesz (innymi słowy, które obstawiasz), są wyższe niż prawdziwe prawdopodobieństwo wystąpienia tego wyniku. Najprostszym sposobem zilustrowania tego jest rzucanie monetą. Prawdopodobieństwo wyrzucenia monetą jednej ze stron wynosi 50%, co jest równe 2,0 w ułamku dziesiętnym. Gdyby bukmacher zaoferował ci te szanse, po nieskończonej liczbie zakładów postawionych na każdą ze stron będziesz z powrotem tam, gdzie zacząłeś. Bez wygranej, bez straty. Jeśli bukmacher zaoferował ci przewagę powyżej wyrównania szans, ten zakład jest wartościowym zakładem (value bet), tzn. podczas gdy prawdziwe kursy wynoszą 2,0, Ty możesz postawić po kursie 2.x. Im większe „x”, tym większa wartość. Każda metoda selekcji zakładu musi jednak być sumienna pod względem wartości (value). Jednak wielu „profesjonalnych” typerów traktuje selekcje jako przewidywania i lekceważy rzeczywiste szanse/prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia.

Wyobraźcie sobie teraz rzut monetą, kiedy profesjonalny typer przewiduje dla Was, że wypadnie jedna ze stron po kursie 1.5. Cóż, jeśli umieściłeś swój typ – i wygrałeś – rzut monetą przy kursie 1,5 był prawidłowo wytypowany przez typera. Cieszyć się możesz tylko dlatego, że osiągnąłeś zysk ze swojego zakładu, nie oznacza to jednak, że otrzymałeś odpowiednią wypłatę za swoją wygraną. Kurs zatem został zatem oszacowany w niewłaściwy sposób, ponieważ wymagałeś kursów powyżej 2.0, aby był to prawdziwy value bet.

Ta sama koncepcja i tok rozumowania wartości w zakładzie odnosi się do każdego postawionego zakładu. Zarówno przez Ciebie, jak i otrzymanego od profesjonalnego typera. Pamiętaj, że prawdziwi typerzy muszą zapewnić Ci minimalną cenę, z której powinieneś otrzymać należyty zwrot. Dobry typer to doceni – słaby nie…

Aby móc odnieść sukces w zakładach sportowych, musisz sprawić, że zaangażujesz dużo czasu w zdobycie odpowiedniej wiedzy, dzięki temu zapewnisz sobie maksymalną wydajność. Jedną z rzeczy, które mogą Ci pomóc, jest narzędzie bukmacherskie, ogólnie dostępne w sieci, lecz oczywiście nie za darmo. Narzędzia te przeliczają nieskończenie dużą liczbę danych, a nawet mają zdolność uczenia maszynowego do przewidywania wyników meczów piłkarskich. Ale samo użycie narzędzia nie wystarczy. Poniżej znajdziesz dodatkowe wskazówki ogólne, które pomogą ci stać się mądrzejszym graczem sportowym:

  1. Wybierz jeden sport i jedną ligę. Może tylko być Twoja ulubiona zagraniczna liga lub liga polska. Postaraj się również wyspecjalizować w typowaniu jednego sportu takiego jak: tenis, futbol lub koszykówkę. Skup się tylko na nich.
  2. Oglądaj każde spotkanie.
  3. Bądź odpowiednio przygotowany przed postawieniem zakładu.
  4. Wybierz jeden typ zakładu (wygrana, powyżej / poniżej, obie drużyny strzelą, tak / nie, suma rzutów rożnych itd.). I zagraj tylko w ten zakład.
  5. Nigdy nie daj się zgubić i na siłę próbować się odegrać. Jeśli masz przegraną passę, nie stawiaj zakładu po zakładzie. Odpręż się, poświęć trochę czasu, skup się na ponownym ustawianiu i dopiero wznów zakład. Oczywiście przed wybraniem odpowiedniego typu bukmacherskiego, korzystaj z wszelkich możliwych narzędzi (o czym wspomnieliśmy już wcześniej), jak również z dostępnych w sieci wyszukiwarek zakładów z „value”.

Tego typu wyszukiwarka pomoże Ci w dużym stopniu na zidentyfikowanie, spośród dostępnej oferty, tylko tych zakładów, które mają wartość. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele narzędzi i wyszukiwarek do value betów. Są tak skonstruowane, że pozwalają obliczyć prawdziwe szanse na wynik wydarzenia piłki nożnej (jak i innych sportów) i zapewniają wszystkie narzędzia niezbędne do zidentyfikowania zyskownych możliwości na światowych rynkach zakładów sportowych

Polecamy również:

 

Zasadniczo ich algorytm jest w stanie wykryć możliwą do wykorzystania wartość. Dobrym typem bukmacherskim jest także gra pod arbitraż. Arbitraż jest terminem wywodzącym się z dziedziny ekonomii i finansów. Arbitraż to praktyka polegająca na wykorzystaniu różnicy cen między dwoma lub większą liczbą rynków, na których zysk jest dokonywany z różnicy między cenami rynkowymi.

W zakładach bukmacherskich można to zazwyczaj zrobić, grając u kilku różnych bukmacherów i korzystając różnicy cen na tym samym rynku. Ponieważ na świecie są setki bukmacherów, to normalne, że niektórzy z nich mają odmienne zdanie na temat ceny jakiegoś meczu. Temat ten pozostawiamy jednak na oddzielny artykuł, w którym dokładnie wyjaśnimy (włącznie z przykładami) z czym się go je. Zapraszamy do lektury!

 

Typy bukmacherskie online
5 (100%) 2 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

Ranking bukmacherów online 2019 Legalni bukmacherzy - ranking Wcześniej przedstawiono ranking, według którego bukmacherzy internetowi plasują na się na konkretnych miejscach ze wzgl...
Strony bukmacherskie Strony bukmacherskie Rok 2017 stał pod znakiem zmian w zakresie regulacji i nadzoru nad zakładami bukmacherskimi. Dobiegający końca rok 2018 jest rok...
Zakłady bukmacherskie Betclic BetClic legalny w Polsce czy też nie? Dzień 1 kwietnia 2017-go roku wielu graczy na pewno zapamięta na długo. To właśnie od tej pamiętnej daty w nasz...
Jaki bukmacher 2019 JAKI BĘDZIE NAJLEPSZY BUKMACHER ONLINE W 2019 ROKU Wielu Internautów zwraca się do nas z pytaniem, jaki bukmacher jest tą stroną bukmacherską, która ...
Legalni Bukmacherzy Internetowi 2019 Liczba bukmacherów, która oferuje obsługę w języku polskim jest całkiem spora. Jednak tylko nieliczni z nich mogą legalnie przeprowadzać zakłady wzaje...
Jak działają bukmacherzy Błedy u bukmacherów Wszelkie odmiany gier hazardowych, czyli takich gdzie w wymiarze losowym o wygranej decyduje przypadek stały w naszych czasach ba...

Menu

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close