Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
typy-bukmacherskie
Dodano: 12 listopada 2018

Typy bukmacherskie online


Dla większości osób zakłady sportowe to prosty sposób na relaks – czym z reszta powinien być, zgodnie z akceptacją regulaminów u legalnych bukmacherów. Niemniej, korzystając ze stron doradzających profesjonalne typy bukmacherskie,  zakłady sportowe mogą być sprawnym sposobem na zarabianie i osiąganie zysków.

Istnieje wielu reklamujących się typerów w Internecie, którzy udzielają bezpłatnych wskazówek dotyczących piłkarskich spotkań za pośrednictwem swoich stron. Z roku na rok bardzo wielu typerów oferuje najlepsze dostępne na rynku profesjonalne typy bukmacherskie za darmo na mecze piłki nożnej (wszak jest to najpopularniejszy sport grany u bukmacherów).

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z piłką nożną, możesz wypróbować te darmowe wskazówki i poznać rynek zakładów piłkarskich. Nie masz nic do stracenia w tym przypadku. Niektóre witryny mogą oferować pewne typy bukmacherskie lub gotowe do obstawienia kupony, ale bardzo możliwe, że natrafisz także na fałszywe wskazówki. Generalnie powinna istnieć przejrzystość i skuteczność tego, do czego się zobowiązują – pamiętajmy jednak, ze oferują profesjonalne typy bukmacherskie za darmo.

Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy mecz piłki nożnej, czy turniej, znajdziesz jakąś społeczność, która opublikuje najlepsze, a przede wszystkim zwycięskie typy bukmacherskie. Zaangażowani i opłacalni typerzy spróbują pomóc Ci zarabiać pieniądze zgodnie z ich wskazówkami.  Jeśli jakaś strona z informacjami na temat zakładów sportowych dostarcza Ci darmowe wskazówki dotyczące piłki nożnej itd., muszą dostarczyć zarówno najlepsze, jak i najważniejsze wskazówki dotyczące zakładów online.

 

fortuna

 

Pewne typy bukmacherskie na stronach są dziełem dedykowanych członków grupy eksperckiej typerów. Oczywiście jest kilku prawdziwych członków, którzy są najbardziej znanymi typerami, i których znajdziesz także na innych stronach poświęconych tematyce zakładów sportowych. Proszę zauważ jednak, że my nie dajemy Ci wskazówek jak masz grać, a wyłącznie informację, iż jako gracz masz wachlarz możliwości do wykorzystania, aby móc zarobić „dodatkowo” grając w zakładach sportowych. Wyłącznie najlepsze typy bukmacherskie online pomogą Ci wygrywać w zakładach sportowych. Informacje zawarte na naszej stronie pozwolą jednak przynieść znaczące korzyści.

Wracając jednak ściśle do tematu jakim są profesjonalne typy – istnieją typerzy, którzy bardzo pasjonują się piłką nożną i jej statystykami. I to właśnie oni inwestują bardzo dużo czasu każdego dnia, wykonując każde zadanie, biorąc pod uwagę każdy możliwy scenariusz dla piłki nożnej, możliwości postawienia zakładów i szereg innych ważnych badań, które mają kształtować gwarantowane wskazówki dotyczące spotkań, generujące zysk.

Jeśli wiesz, jak działają zakłady bukmacherskie, także Ty możesz zostać typerem. Wystarczy zarejestrować się na odpowiedniej stronie czy forum i zacząć publikować bukmacherskie pewniaki, aby sprawdzić swoją siłę. Dzięki wskazówkom, profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki, które codziennie oferują zawodowdi typerzy, Twój zysk prawdopodobnie wzrośnie. Celowo użyliśmy tu słowa „prawdopodobnie”, ponieważ wielu z Was zapewne zastanowi się za moment czy warto ufać stronie, która podaje jakikolwiek typ bukmacherski.

Jeżeli chodzi o kluczowe problemy w temacie darmowych typów bukmacherskich to największym problemem jest to, że każdy może uruchomić stronę z typami, jeśli tylko wie, jak włączyć komputer. Przeciętny gracz sportowy wygrywa tylko około 48% swoich zakładów. Tak, aby gra była opłacalna powinieneś trafnie wytypować około 54% swoich zakładów. Kiedy znajdziesz handicaperów, którzy twierdzą, że osiągają 80-90%, gwarantuję, że dzieje się tam coś podejrzanego. Zatem bądź ostrożny.

 


pzbuk

 

Każdy darmowy typ bukmacherski działa jak wabik, przynęta. Dlatego wszelkie strony zawierające pewne typy bukmacherskie coraz bardziej nabierają na popularności. Szczegółnie popularne są wyszukiwania typów dnia. Nie mogę wypowiedzieć się na temat każdego typera – być może niektórzy dostarczają rzetelnych informacji. W każdym razie ważnym jest żeby poznać opinie o danej stronie, skuteczności typów danego typera i kierować się wartościami, nie „kolorem” strony. Nadrzędnym problemem bywa to, że oferowane usługi przedstawiają wprowadzające w błąd rekordy zysków. Szanse przypisane do ich selekcji są niemożliwe do uzyskania regularnie. Zasadniczo, strony podawać mogą bardzo dobre (wysokie) ceny, które istnieją i można na nie postawić w pewnym momencie – ale w praktyce nie można ich znaleźć na stronach operatorów bukmacherskich.

Stąd też te pewne typy bukmacherskie w rzeczywistości nie mają żadnej wartości. Lekcja tutaj jest taka, że statystyki często wprowadzają w błąd. Tylko dlatego, że szanse selekcji były w pewnym momencie warte postawienia, nie oznacza, że będziemy w stanie je uzyskać i osiągnąć zysk. Nadal nie jestem pewien, czy istnieją typy bukmacherskie online, które nie są wadliwe. Ale z drugiej strony pytanie brzmi: czy byłbyś pewien, że znajdziesz coś lepszego niż strona na której się w danej chwili zatrzymałeś? Najlepsi typerzy, jeżeli tacy istnieją, po prostu wymagają przetestowania.

Szukając wskazówek dotyczących zakładów na takich stronach, musisz poszukać kilku rzeczy:

1. Długoterminowe doświadczenie – poszukaj kogoś, kto był dochodowy i konsekwentny przez 6 miesięcy do roku. Tak, ludzie mogą opuścić stronę, ale mogą także swobodnie poprawić swój własny rekord, i dopiero odejść.

2. Zewnętrzne śledzenie – jak wspomniano powyżej, jeśli sprzedajesz wskazówki na blogu/stronie, zastanów się jak trudno jest zmienić te wygrane na porażki. Poszukaj witryn innych firm, które wykonają śledzenie rekordów, których nie można edytować.

3. Wiarygodność społeczna – większość typerów korzysta z mediów społecznościowych, zarówno na Facebooku, jak i Twitterze. Szybkie wyszukiwanie w Google powinno wywołać pewne wyniki i pokazać, co mówią inni. Nie zakładajcie, że są dobrzy ale bardziej zwróćcie uwagę na komentarze ludzi, zaangażowanie itp.

Myślę, że większość osób, które szukają wskazówek na temat witryn dotyczących „darmowych typów”, zakłada, że strony z zakładami, na których się znajdują, zapewnią im magiczne wyniki finansowe. To po prostu zwykły nonsens. W sieci nie ma strony, która konsekwentnie zapewni Ci pewne typy bukmacherskie, w dodatku bezpłatnie – takie witryny po prostu nie istnieją.

Prawda jest taka, że musisz ciężko pracować, aby stać się dobrym graczem w zakładach sportowych, zwłaszcza typując zakłady na piłkę nożną. Nasza strona zaś ma za zadanie uświadomić Cię jak wiele niebezpieczeństw czeka na Ciebie i jak wielu nieuczciwych typerów znajduje się po drugiej stronie monitora.

Kontynuując temat, musimy poruszyć kolejny aspekt dotyczący typów bukmacherskich. Ogromna większość darmowych typów bukmacherskich, pojawiających się na stronach internetowych jest bezużyteczna. Strony typerów bowiem zarabiają na tym, że stają się partnerami bukmacherów, oszukując użytkowników serwisu podając byle jakie pewne typy bukmacherskie, by następnie czerpać zyski z przegranych przez użytkowników kuponów, w ramach programu partnerskiego. Teraz możesz zobaczyć, dlaczego w interesie typera może nie być zapewnienie wygrywających wskazówek …

Taki typer będzie publikował wiele porad dziennie, niezależnie od tego, czy są dobre, czy nie. Ważnym jest, aby trafić w to co ludzie chcą obstawiać i wstrzelić się w to czego użytkownicy szukają. Aby zarabiać pieniądze w długim okresie, oferowane typy bukmacherów lub zakłady muszą być „wartościowe”. Bezpiecznie jest powiedzieć, że wartość jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na sukces długoterminowego gracza. Bez wartości prawie na pewno długofalowo będziesz przegrywał, a jeśli jesteś w stanie to zidentyfikować, prawdopodobnie osiągniesz zysk.

Definicja zakładu VALUE (wartość) to moment, w którym kursy, które bierzesz (innymi słowy, które obstawiasz), są wyższe niż prawdziwe prawdopodobieństwo wystąpienia tego wyniku. Najprostszym sposobem zilustrowania tego jest rzucanie monetą. Prawdopodobieństwo wyrzucenia monetą jednej ze stron wynosi 50%, co jest równe 2,0 w ułamku dziesiętnym. Gdyby bukmacher zaoferował ci te szanse, po nieskończonej liczbie zakładów postawionych na każdą ze stron będziesz z powrotem tam, gdzie zacząłeś. Bez wygranej, bez straty. Jeśli bukmacher zaoferował ci przewagę powyżej wyrównania szans, ten zakład jest wartościowym zakładem (value bet), tzn. podczas gdy prawdziwe kursy wynoszą 2,0, Ty możesz postawić po kursie 2.x. Im większe „x”, tym większa wartość. Każda metoda selekcji zakładu musi jednak być sumienna pod względem wartości (value). Jednak wielu „profesjonalnych” typerów traktuje selekcje jako przewidywania i lekceważy rzeczywiste szanse/prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia.

Wyobraźcie sobie teraz rzut monetą, kiedy profesjonalny typer przewiduje dla Was, że wypadnie jedna ze stron po kursie 1.5. Cóż, jeśli umieściłeś swój typ – i wygrałeś – rzut monetą przy kursie 1,5 był prawidłowo wytypowany przez typera. Cieszyć się możesz tylko dlatego, że osiągnąłeś zysk ze swojego zakładu, nie oznacza to jednak, że otrzymałeś odpowiednią wypłatę za swoją wygraną. Kurs zatem został zatem oszacowany w niewłaściwy sposób, ponieważ wymagałeś kursów powyżej 2.0, aby był to prawdziwy value bet.

Ta sama koncepcja i tok rozumowania wartości w zakładzie odnosi się do każdego postawionego zakładu. Zarówno przez Ciebie, jak i otrzymanego od profesjonalnego typera. Pamiętaj, że prawdziwi typerzy muszą zapewnić Ci minimalną cenę, z której powinieneś otrzymać należyty zwrot. Dobry typer to doceni – słaby nie…

Aby odnieść sukces w zakładach sportowych, musisz sprawić, że będzie to praca na pełen etat, w której zapewnisz sobie maksymalną wydajność. Jedną z rzeczy, które mogą Ci pomóc, jest niezawodne narzędzie bukmacherskie, ogólnie dostępne w sieci, lecz oczywiście nie za darmo. Narzędzia te przeliczają nieskończenie dużą liczbę danych, a nawet mają zdolność uczenia maszynowego do przewidywania wyników meczów piłkarskich. Ale samo użycie narzędzia nie wystarczy. Poniżej znajdziesz dodatkowe wskazówki ogólne, które pomogą ci stać się mądrzejszym graczem sportowym:

1. Wybierz jeden Sport i jedną Ligę. Może tyo być Twoja ulubiona zagraniczna liga lub liga polska. Postaraj sie również wyspecjalizować w typowaniu jednego sportu takiego jak: tenis, futbol lub koszykówkę. Skup się tylko na nich.

2. Oglądaj wszystkie gry.

3. Bądź odpowiednio przygotowany przed postawieniem zakładu. Zakłady to teraz Twoja praca.

4. Wybierz jeden typ zakładu (wygrana, powyżej / poniżej, obie drużyny strzelą, tak / nie, suma rzutów rożnych itd.). I zagraj tylko w ten zakład.

5. Nigdy nie daj się zgubić i na siłę próbować się odegrać. Jeśli masz przegraną passę, nie stawiaj zakładu po zakładzie. Odpręż się, poświęć trochę czasu, skup się na ponownym ustawianiu i dopiero wznów zakład. Oczywiście przed wybraniem odpowiedniego typu bukmacherskiego, korzystaj z wszelkich możliwych narzędzi (o czym wspomnieliśmy już wcześniej), jak również z dostępnych w sieci wyszukiwarek zakładów z „value”.

Tego typu wyszukiwarka pomoże Ci w dużym stopniu na zidentyfikowanie, spośród dostępnej oferty, tylko tych zakładów, które mają wartość. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele narzędzi i wyszukiwarek do value betów. Są tak skonstruowane, że pozwalają obliczyć prawdziwe szanse na wynik wydarzenia piłki nożnej (jak i innych sportów) i zapewniają wszystkie narzędzia niezbędne do zidentyfikowania zyskownych możliwości na światowych rynkach zakładów sportowych.

Polecamy również:

 

Zasadniczo ich algorytm jest w stanie wykryć możliwą do wykorzystania wartość. Dobrym typem bukmacherskim jest także gra pod arbitraż. Arbitraż jest terminem wywodzącym się z dziedziny ekonomii i finansów. Arbitraż to praktyka polegająca na wykorzystaniu różnicy cen między dwoma lub większą liczbą rynków, na których zysk jest dokonywany z różnicy między cenami rynkowymi.

W zakładach bukmacherskich można to zazwyczaj zrobić, grając u kilku różnych bukmacherów i korzystając różnicy cen na tym samym rynku. Ponieważ na świecie są setki bukmacherów, to normalne, że niektórzy z nich mają odmienne zdanie na temat ceny jakiegoś meczu. Temat ten pozostawiamy jednak na oddzielny artykuł, w którym dokładnie wyjaśnimy (włącznie z przykładami) z czym się go je. Zapraszamy do lektury!

 

Typy bukmacherskie online
5 (100%) 2 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

Jak działają bukmacherzy Błedy u bukmacherów Wszelkie odmiany gier hazardowych, czyli takich gdzie w wymiarze losowym o wygranej decyduje przypadek stały w naszych czasach ba...
Jak obstawiać mecze W dzisiejszym tekście naszym celem będzie objaśnić podstawy tego jak obstawiać mecze. Postaramy się wyjaśnić zarówno dla początkujących jak i średnioz...
Limity bukmacherów Co to jest limit bukmacherski? Limit bukmachera to narzucenie przez niego pewnego poziomu stawki w zakładach sportowych bądź kwoty wpłaty lub wypłaty...
Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich? Na czym zarabiają, z czego żyją bukmacherzy? Prawdopodobnie czytasz ten artykuł, ponieważ masz już jakieś doświadczenie w obstawianiu zakładów bukmac...
Analizy bukmacherskie Wielu z was z pewnością zastanawia się co może zrobić, aby stać się lepszym graczem obstawiając zakłady bukmacherskie online Niestety, nie ma prostej...
Czym jest Freebet? Liczba legalnie działających na polskim rynku bukmacherów nie jest duża. A to za sprawą nowelizacji ustawy hazardowej, która weszła w życie 1 kwietnia...
Fortuna – oferta dla stałych graczy bukmachera Fortuna jest jednym z dziewięciu legalnie działających w Polsce bukmacherów. Jako jeden z liderów rynku ma w swojej ofercie ciekawe promocje powitalne...
Jaki bukmacher na początek przygody z obstawianiem? Pierwszy bukmacher w życiu? Różnice minimalne. Komu zaufać? Wybór bukmachera na początek swojej przygody z obstawianiem nie jest łatwy, choć trzeba p...
LvBet czy Totolotek, porównanie bukmacherów LvBet vs Totolotek  Wybranie bukmachera u którego chcemy  grać nie jest sprawną banalną. Każdy bukmacher ma swoje plusy, ma również też wady. Różnice...
Sposoby, metody płatności – legalne zakłady bukmacherskie Sposoby, metody płatności legalne zakłady bukmacherskie Dostępne sposoby płatności u legalnych bukmacherów w naszym kraju Płatności sposoby bukmac...

Menu

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close